Правоохоронці отримали чергові звання від керівника ГУНП в області Петра Шпиги та очільника волинських патрульних Андрія Крутня.

Петро Шпига подякував за службу, побажав поліцейським витримки, успіхів, запевнив, що й надалі в усьому допомагатиме. Андрій Крутень вкотре наголосив на важливості командної роботи, побажав гордо нести офіцерські звання і не забувати про постійне самовдосконалення, – пише пресслужба патрульної поліції Волині.

На фото – 25-річний патрульний Дмитро Гоцуляк. Сьогодні він та ще 12 його колег отримали чергові спеціальні звання поліції.

Дмитро віднині – лейтенант поліції, інспектор роти з обслуговування міста Ковель. Півтора роки тому Дмитро пішов служити в патрульну поліцію Чернівців, згодом відправився у відрядження в Ковель. Саме на Волині він зустрів своє кохання – також патрульну, яка була прикомандирована з Луганщини.

Молоді люди вже більш, як півроку, проживають у Ковелі і задоволені службою. Дмитро не приховує, що зачарований красою Волині. А от що стосується громадського порядку і дотримання правил дорожнього руху – то тут ще потрібно працювати, аби підвищувати свідомість окремих громадян.