Мати 19-річної Іванки Гаджало, яка постраждала у страшній аварії в Любомльському районі, просить допомогти дівчині одужати. Потерпіла перенесла вже 4-ту операцію, за яку сім’я досі не розрахувалася з клінікою.

Про це мати дівчини Наталія Ціпяшук розповіла 12 каналу.

Аварія сталася у березні 2018-го. Тоді Іванка отримала страшні травми. І поки лікарі рятували життя дівчини, було втрачено час для відновлення щелепи. Обличчя складали, як мозаїку.

Відомий пластичний хірург родом з Волині Ростислав Валіхновський пообіцяв Іванці повернути красу. Безплатно, але за однієї умови – їй потрібно реконструювати щелепу, адже щелепна хірургія – не його профіль.

Однак з реконструкцією виникли проблеми. Дівчині ставили титанові пластини, вкручували десятки шурупів. Та все марно – конструкція не прижилися, тож з часом її довелося видалити.

У вересні 2019-го Іванка перенесла вже 4-ту операцію. Лікарі кажуть: це останній шанс дівчини, адже це єдиний можливий спосіб реконструювати верхню щелепу.

Далі дівчину чекає тривале лікування, а сім’я досі боргує лікарні 120 тисяч гривень за операцію. Рідні благають небайдужих допомогти зібрати необхідну суму й запевняють: продали усе, що мали.

Номер картки у Приватбанку: 4731219107797650 (Наталія Василівна Ціпяшук).

Іванка до аварії