Олена Фіалковська, яка живе у селі Вербаїв разом із прикутим до ліжка сином Андрієм, просить допомогти назбирати грошей для купівлі власного помешкання.

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

Понад два з половиною роки Олена Фіалковська доглядає свого єдиного сина Андрія, якого влітку 2018-го року збила автівка. З тих пір хлопець пройшов десятки операцій та курсів реабілітації. Нині він не може самостійно їсти, ходити та говорити. Висновок лікарів: Андрій у вегетативному стані. Мама доглядає його щодня, 24 години у добу.

Від держави сім’я отримує мізерні гроші.

“Я отримую 34 гривні в місяць, а Андрій 1760”, – каже мама.

Натомість на ліки та засобі гігієни вони витрачає значно більшу суму – понад 6 тисяч гривень. Виживати сім’ї вдається завдяки допомозі небайдужих людей.

“Люди якби мене не підтримували, в мене б сил не було. Стараюсь не здаватись. Щоранку встаю, починаю молитися. Щовечора лягаю – опять же молюся. І прошу в бога сили і терпіння донести цей хрест”, – каже жінка.

Два роки вона з сином живуть у будинку в селі Вербаїв. За оренду не платять, а самі господарі часто допомагають продуктами. Втім, ще при поселенні вони попередили, що будинок з часом продадуть. Тож Олені треба шукати нове помешкання, але самотужки назбирати грошей на нього вона не може. Тому просить про допомогу небайдужих людей.

Допомогти Олені можна, переказавши гроші за номером цієї картки:

ПриватБанк: 4149 4390 4977 2720 – Фіалковська Олена Миколаївна