Сергій Новосад   із Рожищ заснував підприємство «Розсадник Новосад»., яке займається  реалізацією високоякісних саджанців як плодово-ягідних, так і декоративних рослин, привезених із елітних паспортизованих господарств Польщі, Нідерландів та Німеччини.

Бізнес чоловік започаткував у травні 2012 року, – про це повідомили у Волинському обласному центрі зайнятості.

Зазначають, що привезені саджанці  характеризуються генетичною чистотою, відсутністю захворювань під час вирощування, високим ступенем приживання. Спектр практично необмежений: це як оптова, так і роздрібна торгівля молодими рослинами малини, полуниці, смородини, порічки, аґрусу, а також плодових дерев – вишні, черешні, яблуні, груші, персика, нектарина, абрикоса, сливи, горіха волоського.

Одночасно підприємці вирощують лікарські рослини та реалізовують засоби захисту рослин тощо.

Родина реалізовує не лише товар, а й надає методичні та консультативно-дорадчі консультації щодо посадки, догляду, вирощування рослин.

Сергій Новосад –  селекціонер у галузі ягідництва. Він організовує та проводить цікаві міжнародні екскурсії рейтинговими розсадниками Європи.

Зі слів пана Сергія: «Ягідництво – одна з галузей, яка продовжує приносити стабільний прибуток і на сьогодні досить перспективна».