Жителі двох вулиць у Ковелі стверджують, що їхніх котів виловлює та вбиває сусід.

Нібито чоловік вважає їх найбільшим ворогом для голубів, яких розводить. Поранених тварин не раз діставали з капканів, а також мертвими виловлювали у водоймі, йдеться, – пише Район.Ковель.

На кількох вулицях міста котів майже немає. Вони зникають посеред дня. Маленького Пушика власниця лише на кілька хвилин виносить на двір і відразу ховає до хати. Місцеві розповідають, що бояться випускати пухнастих, бо за кілька років їх зникла чи не сотня.

Люди переконані, що котів вбиває їхній сусід. Мертвих тварин виловлювали на місцевій водоймі.

«Він погрожує людям, сказав, що коти тут ходити не будуть», – каже Зінаїда Паляниця.

Чоловік разом з дружиною з сусідами не спілкуються. Хвіртка зачинена. По телефону він каже, що майже десять років розводить рідкісних голубів. За великі гроші купує їх за кордоном і вже неодноразово бачив, як його птахів з’їдали сусідські коти.

Чоловік не заперечує, що котів виловлює. Але, мовляв, лише тих, хто заходить до нього. Тварин не вбиває, а вивозить з села. Сусіди ж стверджують, що він навмисне полює на котів. Біля огорожі показують пастки – капкани

До поліції люди віднесли вже кілька заяв. Відкривати справу там поки не поспішають.

«Збираємо відповідні докази, які будуть спростовувати або стверджувати ці випадки», – каже в. о. керівника Ковельського відділу поліції Олександр Ципко.

У Ковелі чекають на результати розслідування поліції. Якщо провину сусіда доведуть, йому загрожуватиме три роки за гратами.