Волинянину, який за попередньою змовою з двома іншими особами вчинив розбійний напад на громадянина України, “світить” довічне ув’язнення.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

Шацький районний суд задовольнив клопотання Ковельської місцевої прокуратури Волинської області про застосування запобіжного заходу у виді тримання від вартою без визначення розміру застави для уродженця Волині, якого підозрюють у тому, що у липні 1994 року він з корисливих мотивів вчинив убивство з особливою жорстокістю.

Підозрюваний, перебуваючи на території Республіки Польща, за попередньою змовою з двома іншими особами вчинив розбійний напад на громадянина України. Вони відібрали у потерпілого автомобіль, який згодом продали, його ж самого вивезли у ліс, де у безлюдному місці прив’язали до дерева й залишили, позбавивши можливості звільнитись. Чоловік помер, страждаючи, від виснаження організму.

Двоє зловмисників ще у 1996 році були засуджені за вчинення цього злочину й уже відбули покарання.

Третій спільник виїхав з України в Ізраїль та перебував у розшуку з 1995 року. За цей час прокуратура неодноразово зверталася до компетентних органів іноземної держави з клопотанням про його видачу (екстрадицію), які, на жаль, не були задоволені.

За кордоном він встиг отримати нове громадянство, одружитися і от через понад два десятки років вирішив навідатися до родичів в Україну, де його і затримали.

Підозрюваний перебуває під вартою.

Покарання, яке йому загрожує – аж до довічного позбавлення волі.