За інформацією Головного управління національної поліції Волині, впродовж 2017 року в області зареєстрували майже чотири тисячі тяжких та особливо тяжких злочинів.

Лідирує у рейтингу злочинних міст Володимир-Волинський − тут зареєстровано чотириста чотири справи. У районах ця цифра менша − зокрема, у Іваничівському районі сто чотирнадцять, у Любомльському – дев’яносто одне провадження.
Крім того, впродовж поточного року правоохоронці закінчили досудове розслідування і передали до суду триста дванадцять кримінальних проваджень. Також у поліції повідомили про сто сімдесят крадіжок, пов’язаних з проникненням в будинки та квартири людей. Найбільше таких злочинів вчинили у містах Володимирі та Нововолинську, де зафіксували сто дванадцять випадків. Найменше крадіжок у Любомльському районі − всього лише дві.

Загалом, упродовж року у Волинській області притягнули до відповідальності за скоєння грабежів – двісті тридцять три особи, та за крадіжки, поєднані з проникненням в житло потерпілих, – вісімдесят сім осіб.