Драйвовий гурт “Время и Стекло”  зібрав на луцькому іподромі тисячі людей. Публіка – різношерта: від дошкільнят та молоді до людей поважного віку. Та все ж найвідданіші фанати – діти. Саме вони шаленіли від радості, щойно побачили кумирів, і засипали їх подарунками.

Перед виступом “Время и Стекло” публіку розігрівали місцеві гурти та виконавці, на сцені дефілювали юні моделі.

Найвідданіші фанати не могли дочекатися появи улюблених виконавців і задовго до виступу вже кликали їх на сцену.

Як тільки зірки вийшли, публіка вибухнула емоціями. Діти одразу ж кинулися до сцени з плакатами, квітами й іншими подарунками, які приготували для кумирів. Та не скупилися на емоції й дорослі слухачі: геть усі підспівували й танцювали під відомі хіти (на щастя, територія іподрому дозволяє й таке).

Надя Дорофеєва і Позитив вже не вперше в Луцьку. На концерті зізналися, що скучили за цим містом і передали вітання від Дмитра Монатика.

Окрім співу дуету й драйвових танців шоу-балету, публіку чекало справжнє шоу: раз у раз зі сцени сипали конфетті й кидали у публіку гігантські повітряні кульки.

Під час концерту артисти встигли змінити кілька образів. Кожен – під конкретну композицію. Кожен новий костюм публіка сприймала з захватом.

Наприкінці артисти подякували лучанам, вклонилися й заявили, що концерт завершився. Однак фанати не захотіли так швидко відпускати їх й запросили виконати пісню на біс.

Після завершення виступу віддані фанати передали гурту подарунки й вишикувалися у величезну чергу за автографами.

Авторка: Наталія ШПОНЯК

Фото Поліни БЕРЕЗЮК