Приміщення вечірньої школи на Ковельській донедавна було у критичному стані. Цього року з бюджету міста на капітальний ремонт виділили більше мільйона гривень.

Усі роботи у вечірній школі планують завершити до кінця листопада. Але це не єдиний освітній заклад, який потребував капітального ремонту. У 25-му садочку трапився прорив мережі, затопило дві групи. Зіпсовану підлогу вже замінили на ламінат.

Тож поки ремонт приміщень, які постраждали від води – триває. На це планують витратити більше двохсот тисяч гривень. Утричі більше виділили 18 гімназії. Тут вже завершили ремонт актової зали. А ось у гімнастичній – поки роботи тривають. Школа працює у дві зміни, тому деякі діти повертаються додому досить пізно.

Біля школи не вистачало освітлення. На вирішення цієї проблеми виділили 70 тисяч гривень. Тепер школярі в безпеці, бо у темну пору тепер видно дорогу.

Посадовці луцької міської ради проінспектували нещодавно відремонтовані навчальні заклади. Що нового з’явиться у гімназії номер 18, та як змінилися 25-ий дитячий садочок і вечірня школа на Ковельській.