Уляна приходить в студію, бо тут її розуміють. Дівчина каже, що мистецтво дозволяє  бути собою. Як некомфортно підлаштовуватись під інших, вона вже знає зі школи.

Конфлікт у школі загострився настільки, що батьки перевели Уляну в інший навчальний заклад. Відновитися морально дівчині допомогло мистецтво.

Розуміти дітей, допомогти їм розслаблятися і бути відвертими – ці завдання, в першу чергу, ставить перед собою керівниця студії Ольга Грицюк. Наставниця каже, що діти часто приходять до неї з прихованими чи вираженими внутрішніми конфліктами. Подолати їх за допомогою малювання – цього Ольга прагне передусім.

Розуміючи необхідність допомагати дітям передусім емоційно, а не просто навчаючи основам малювання, Ольга почала паралельно вивчати психологію. Отриманий досвід використовує під час занять. Наполягає на тому, що дітям у всьому треба давати вибір.

Переваги арт-терапії добре розуміють й інші вихованки студії. Приходять сюди не тільки, щоб помалювати.

Нещодавно вихованці “Оле-арту” відзначили 15-річчя студії. Тішаться, що разом і вчаться, і відпочивають одночасно. А ще передають привіти, зокрема тим, на кого раніше ображалися.