До Луцька приїхали більше трьохсот дзюдоїстів та дзюдоїсток з усіх куточків України. Всі вони беруть участь у всеукраїнському чемпіонаті з дзюдо серед юніорів, віком від п’ятнадцяти до двадцяти одного року. Волинську область представляли близько 30 спортсменів.
На третій день змагань вісімнадцятирічна волинська дзюдоїстка Алла Онищук принесла для області ще одну медаль – бронзу. Вона займається спортом вже близько восьми років, розповідає, що вперше її привів на тренування тато, який і сам працює тренером. Каже, що на на першому занятті сподобалось і з тих пір вона мріє про спортивну кар’єру.
18-річний Руслан Попович, який приїхав із Дніпра, також розповідає, що у спортзал його вперше привів тато. Йому було всього чотири роки, але вже з тих пір почав займатись дзюдо. Сьогодні він виборов бронзову медаль у поєдинку з суперником із Запоріжжя. Для нього – це перша перемога такого масштабу.
У фіналі спортсменам вручили медалі та грамоти. Але не лише за них боролись дзюдоїсти. Усі ті, хто посів призові місця, автоматично потраплять у юніорську збірну України, яка виступатиме на міжнародних змаганнях.