237 учасників з 9-ти областей України та сусідньої Польщі з’їхалися до Ковеля на всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті заслуженого тренера України Петра Стуса. Найстаршим спортсменам на турнірі – 16-ть років. Найменші з учасників роблять лише перші кроки на борцівському килимі.

Разом із українцями за перемогу на турнірі змагалися і спортсмени з польського міста-побратима Ковеля – Хелма. Тренер Даріуш Кухарські каже, що для його підопічних це чудова нагода підтримати форму та підготуватись до відповідальних європейських змагань.

У категорії 53 кілограми серед дівчат у фіналі зійшлися обидві фаворитки турніру – чемпіонки Європи серед школярів ковельчанка Ольга Падошик та Софія Кушнір із Сарн, що на Рівненщині. У напруженій боротьбі на килимі перемогла волинянка, випередивши суперницю лише на один бал.

Успішно виступили на турнірі й інші вихованці ДЮСШ №1 міста Ковеля, де сьогодні продовжують переможні традиції місцевої школи вільної боротьби заслуженого тренера України Петра Стуса. Всеукраїнський турнір його пам’яті у Ковелі проводить з 2010 року.