Прикордонники прокоментували відео, на якому зафільмовано жорстоке поводження волинських військовослужбовців з дикою твариною.

Особи, які фігурують у відео, – військовослужбовці строкової служби Луцького прикордонного загону, – пише пресслужба Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Відразу, як стало відомо про цей випадок, начальник прикордонного загону призначив службове розслідування та ідентифікував «дійових» осіб. Ними виявилися двоє 20-річних військовослужбовців, які були призвані на строкову службу минулого року. З їхніх слів, події на відео відбулися восени 2020 року, під час несення служби у прикордонному наряді.

За даним фактом відразу проінформовано Волинську спеціалізовану прокуратуру у військовій та оборонній сфері Західного регіону та територіальне управління Державного бюро розслідувань (м. Львів), на адресу яких будуть направлені і матеріали службового розслідування з метою прийняття правового рішення.

Крім цього, відносно військовослужбовців складено адміністративні протоколи за порушення правил несення прикордонної служби, які направлено до Любомльського районного суду Волинської області.

На даний час ці військовослужбовці відсторонені від служби та не залучаються до охорони державного кордону.