Шановні лікарі, медичні сестри та всі без виключення працівники системи охорони здоров’я!

День медичного працівника займає особливе місце серед  професійних свят. Для суспільства та країни – це можливість звернути увагу на галузь та фахівців, що віддають цій роботі час, знання та енергію кожної хвилини свого життя. Бо інакше в цій професії неможливо і це зрозуміло для кожного з нас.

В цей день ми говоримо слова вдячності тим, хто присвятив себе боротьбі за якісне, повне життя і здоров’я наших дітей, батьків, кожного українця. Щороку у третю неділю червня у нас є можливість висловити повагу та вдячність кожному, хто присвятив себе боротьбі з недугами, лікуванню, зміцненню людського здоров’я та профілактиці хвороб, реабілітації.

Медик – більше, ніж професія, це справді поклик, місія, благородство та цінність якої важко переоцінити. Вона вимагає найвищого професіоналізму, глибоких знань, мужності та повної віддачі.

В цей складний час, що став викликом для України та всього світу,  наші волинські медики є справжніми героями-рятівниками, щодня перебуваючи на передовій. Невипадково 2020 рік оголошений роком працівників сестринських і акушерських служб Всесвітньою організацією здоров’я – як підтвердження їх надважливої ролі.

Незважаючи на настрій, власне самопочуття та життєві турботи, Ви завжди самовіддано допомагаєте людям. Одужання, повернення здоров’я, словом, все те, що інші назвуть дивом, ви творите щодня, щохвилини.

Дякую Вам за вашу таку складну працю, витримку і вміння служити людям заради здоров’я та на радість життя!

Зі свого боку, як народний депутат, розуміючи свій обов’язок, докладу  всіх зусиль, щоб питання розвитку та підтримки нашої медицини були першочерговими на порядку денному у діяльності парламенту.

Хочу привітати Вас, дорогі медики, з цим гордим і величним професійним святом, та висловити глибоку повагу і вдячність. Сердечно бажаю Вам та вашим родинам міцного здоров’я, миру, благополуччя, родинного затишку та невичерпної енергії. Нехай кожен день додає Вам життєвих сил, оптимізму та наснаги для реалізації найсміливіших професійних планів і задумів.

Щастя вам і процвітання, дорогі волинські медики!

 

З повагою,

народний депутат України Степан Івахів