Минуло рівно 20 років, як не стало людини з великої літери – В’ячеслава Чорновола. Він був громадським діячем, видатним політиком та засновником Народного Руху України. 25 березня 1999 року в його автомобіль врізалась вантАжівка. Нині ніхто достеменно не знає: що насправді тоді відбулось. Ті, хто особисто знали Чорновола кажуть, – це замовне вбивство. Адже на той час у нього були всі шанси стати президентом України.

Любов Максимівна знала В’ячеслава Чорновола багато років. Каже, кращої кандидатури на пост президента України – вона не уявляє й досі.

Такої ж думки притримується й громадсько-політичний діяч, Володимир Банада.

В цей день по всій Україні відбуваються заходи із вшанування пам’яті В’ячеслава Чорновола, зокрема й на Волині. У Луцьку відбувся атопробіг присвячений Вячеславу Максимовичу, від офісу Народного Руху, що на вулиці Шевченка, 2 до меморіальної дошки видатному політику, яка вже багато років встановлена на одноіменній вулиці. Саме біля неї й відбулися урочистості. Небайдужі жителі міста, представники влади та громадсько-політичних організацій поклали квіти.