Відбулися вибори на посаду ректора Луцького національного технічного університету. Згідно з результатами голосування, другий тур таки відбудеться.

Жоден із чотирьох кандидатів не набрав більше 50 відсотків голосів виборців, яких всього на дільниці у Луцьку було 532, пише ВолиньPost.

У першому турі виборів ректора Луцького національного технічного університету перемогла нині чинна голова Волинської обласної ради, доктор економічних наук, професор Ірина Вахович.

Загалом вона набрала 403 голоси (46,16%), тоді як в.о. ректора Петро Савчук отримав 349 голосів виборців (39,98%).

Тож, у зв’язку з тим, що жоден з кандидатів у ректори не перетнув межу у 50% голосів, через тиждень відбудеться другий тур виборів ректора «політеху».

Зауважимо, що голосування з 9 до 15 години 22 жовтня тривало на 4 дільницях – власне у корпусі ЛНТУ, Технічному фаховому коледжі Луцького НТУ, Ковельському промислово-економічному фаховому коледжі Луцького НТУ та Любешівському технічному фаховому коледжі Луцького НТУ.

Загалом проголосувати повинні були 873 людини із викладацького та студентського складу. Натомість проголосували за кандидатів 814 людей.