Волинські правоохоронці почали розслідувати справу щодо ймовірного некоректного поводження із дитиною у закладі дошкільної освіти №37 “Дзвіночок” в Луцьку. Яна Антонюк – мама одного із вихованців – запевняє, що вихователька нібито заклеїла її сину рот скотчем.

Нині дитина вдома, до садочка повертатися не хоче, – пише Суспільне.

Про інцидент, каже, дізналася від іншої мами.

“Мені подзвонила інша мама і розповіла, що її дитина говорить про мого сина і ще одного хлопчика. Що їм заклеювали рот вихователі, обмотували. Коли запитала, мій усе розказав: що він плакав, що його ставили у куток і дітки сміялися з нього”, – каже Яна Антонюк.

Жінка розповіла, що раніше вихователька розповідала про гіперактивність дитини. “Юліанівна завжди була привітна, але постійно жалілася, що дуже вредний”, – каже мама. З її слів, вдома завжди знаходить підхід до сина.

Виховательку групи “Веселка” журналісти зустріли в міському управлінні освіти. 56-річну жінку звуть Олена, прізвища свого педагогиня не назвала. Каже: “Нічого і нікому не моталося навколо голови”.

“У той день маркувалися меблі, я тримала маленький скотч, в групі були діти, вони дуже шуміли, тримала в руках скотч, можливо десь голосніше сказала ніж треба було, щоб не шуміли”, – запевняє вихователька.

Зі слів жінки, єдине порушення, яке визнає – підвищення голосу. “Як склалося – так склалося. Зараз я дуже шкодую, що це відбулося”.

Після розголосу у ЗМІ вихователька написала заяву на звільнення і пішла з роботи за власним бажанням.