Затримали шахрая-гастролера, який встиг обдурити жителів Волинської, Рівненської, Вінницької та Тернопільської областей.

Про це пише прес-служба ГУ НП у Тернопільській області.

За словами правоохоронців, підозрюваний розробив власну шахрайську схему, відповідно до якої замовляв у різних постачальників процесори та інші комплектуючі до комп’ютерів. Обирав не дешеві – вартістю більше п’яти тисяч гривень кожен. Товар доставляв за місцем призначення оператор поштового зв’язку.

Чоловік здійснював підміну процесора, який йому надходив, на його місце клав дешевший. В подальшому оператор повідомляв, що оплата карткою не спрацьовує і він йшов, начебто по гроші. Проте не повертався, – розповідає слідчий Тернопільського відділу поліції Зіновій Кава.

Товар оператор поштового зв’язку за кілька днів повертав власникові. Лише за один день харків’янин поміняв 9 комплектуючих по дев’яти відділеннях Тернополя. Його особу встановили. З 1985 року він судимий за умисні злочини. Даний громадянин веде антисоціальний спосіб життя – він кочує по Україні, здійснюючи свою незаконну діяльність. На території Волинської області зафіксовано три факти шахрайства, ще вісім на Рівненщині, кілька у Вінниці.

Затримали підозрюваного згідно із статтею 208 КПК волинські правоохоронці. Чоловік відповідатиме перед законом за статтею 185 частина 2 ККУ – крадіжка, вчинена повторно.