Лучан запрошують розпочати літо з концертів відомих виконавців. У червні до Луцька приїдуть Олег Винник, гурт “Время и стекло” та Сергій Міхалок з оркестром “Ляпіс”.

Про це пишуть організатори концертів – івент-агенція “Tikhonov сoncert and event agency”.

Літо розпочнеться з концерту Олега Винника на «Іподромі» (Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки) 7 червня. На відвідувачів очікує маса емоцій презентація нової концертної програми під назвою «Роксолана».

Сет-лист складається з гарячих хітів виконавця і абсолютно нових авторських композицій. А заголовна пісня турне «Роксолана», написана ще в 2005 році і знайома шанувальникам творчості Винника по третьому студійному альбому музиканта, прозвучить в раніше невідомій інтерпретації, в первісному її варіанті.

Детальніше про подію можна дізнатися тут.

13 червня в Луцьку оркестр «ЛЯПІС 98» і його незмінний лідер Сергій Міхалок представлять ексклюзивне і безкомпромісне за своїми масштабами шоу «Всім дівчатам подобається», яке складається тільки улюблених пісень шанувальників, які співають всі ось уже кілька поколінь.

Детальніше про подію можна дізнатися тут.

А вже 26-го червня у Луцьку відбудеться найочікуваніша подія цього літа – масштабний концерт гурту «Время и Стекло». FOOD-зона, дитячі розваги, подарунки, розваги, величезна сцена і, звісно, нова унікальна шоу-програма від артистів, які задають вектор розвитку шоу-бізнесу держави.

Детальніше про подію можна дізнатися тут.