Головний редактор 12 каналу Олександр Бугаєнко і його дружина Тетяна (яка працює в нас журналісткою) влаштовують експеримент – на власній шкурі вони перевірять, чи реально прожити місяць на одну мінімальну заробітну плату. 

Своїми успіхами й невдачами подружжя ділитиметься на сторінці в інстаграмі.

“З першого червня ми починаємо експериментувати. Впродовж місяця спробуємо вижити на “мінімалку”. Розуміємо, що доведеться відмовитись від багатьох звичок, найбільше сумуватимемо за всілякими смаколиками”, – йдеться на їхній сторінці.

Вони планують прожити місяць на одну офіційну мінімальну заробітну плату (без вирахування податків), що становить 4723 гривні.

View this post on Instagram

Це наші ресурси на наступний місяць. З першого червня починаємо експеримент. Але на закупки йдемо вже сьогодні (напередодні старту). @tanya_bu95 склала список продуктів, які треба купити. На все про все маємо 500 грн. Саме в цю суму маємо вкластися впродовж наступного тижня. Це означає, що нам доведеться змінити чимало звичок і призвичаїтись до нових продуктів. Цим постом урочисто обіцяємо впродовж червня не лізти до загашників та не користуватися кредитками ? #вижитинамінімалку

A post shared by Вижити на мінімалку (@ua_survivor) on

Напередодні експерименту Бугаєнки вже закупилися продуктами: на це планують витрачати до 500 гривень щотижня. Однак перші покупки обійшлися їм усього 335 гривень. Вони придбали основні продукти, яких має вистачити на тиждень: крупи, м’ясо, олія, молоко, фрукти, овочі і ковбасу (перед походом до маркетів Тетяна склала меню на тиждень)

“Поки на ринок не ходили, але в ході експерименту ще доведеться, щоб порівняти ціни. Тепер кілька власних спостережень:

  • в маркет варто йти з чітким списком і не відступатися від нього;
  • краще за продуктами йти після обіду (поївши), бо голодні купують більше зайвого;
  • обов’язково варто ходити вдвох, щоб стримувати одне одного від марнотратства”, – йдеться у повідомленні.

Отже, у Бугаєнків залишилося 4388 грн.