Зайцева вирішила не знижувати швидкість. Такі подробиці смертельного ДТП вона повідомила засідання у понеділок, дванадцятого березня, у Київському районному суді Харкова. На ньому допитували підозрюваних в аварії Олену Зайцеву та Генадія Дронова.
Вона заявила, що наближаючись до перехрестя вулиці Сумської та провулку Мечникова, побачила на світлофорі миготливий зелений сигнал. Однак, зрозуміла, що не встигне загальмувати та вирішила не знижувати швидкість. У момент зіткнення із другим автомобілем дівчина різко натиснула на гальма та повернула праворуч.
Окрім того, Зайцева повідомила, що в той вечір була у розважальному закладі. Однак, стверджує, що алкоголю не вживала та запевнила, що не вживає наркотики, а за день до аварії приймала знеболювальне. Підозрювана визнала всі цивільні позови та пообіцяла допомагати потерпілим, коли відбуде покарання. Також вона сказала, що більше ніколи не буде сідати за кермо.
Раніше підсудним Олені Зайцевій та Геннадію Дронову зачитали обвинувальний акт по суті справи про ДТП. Тоді загинули п’ятеро людей і ще шестеро були госпіталізовані. Згідно обвинувачення обидва водії порушили правила дорожнього руху, що призвело до трагедії. Згідно із законом їм загрожує до десяти років позбавлення волі.