Росія заявила про висилку 60 -х американських дипломатів у відповідь на дії США. Кремль також закриває консульство у Санкт-Петербурзі. У Сполучених Штатах вже відреагували на дії Кремля.
У зовнішньополітичному відомстві Сполучених Штатів наголосили, що такі дії Москви не обґрунтовані та свідчать про небажання мирного врегулювання конфлікту між країнами. Вашингтон вирішив вислати російських дипломатів виключно із міркувань безпеки через використання паралітичної речовини Новічок – не в умовах війни, тим самим піддавши ризику цивільних громадян Об’єднаного Королівства. Посол США в Росії Джон Гантсман заявив, що така реакція Кремля зашкодить громадянам Російської Федерації.

Американський амбасадор каже, що США все ще хоче співпрацювати з Росією щодо корейського питання, миру на середньому Сході та озброєння. Генеральний Секретар ООН також прокоментував ситуацію. Антоніу Гутерріш заявив, що дві держави на шляху повернення до Холодної війни. Проте він застеріг, що на відміну від минулого століття, нині на міжнародній арені, окрім наддержав, є багато інших гідних гравців, які можуть постраждати від ситуації.