Народний депутат  від округу № 22 (місто Луцьк)  Ігор Палиця заявив, що він категорично проти приватизації державних підприємств.

Про це він розповів  28 листопада під час прямого ефіру на телеканалі “Аверс”.

“Я проти приватизації держпідприємств, коли Україна з самого низу свого економічного розвитку, коли Україна є заручником МВФ і його кредитів , коли українці не мають грошей, щоб стати учасниками цієї приватизації”, – заявив нардеп.

Палиця наголосив, що він схиляється до ринкового соціалізму і він взагалі не продавав би державних підприємств, державної землі і взагалі нічого державного.

«Я б вів себе у цій ситуації, як Лукашенко. Він за всі роки свого президентства  не продав жодного важливого держпідприємства. Так повинно бути в Україні», – наголосив нардеп.

Ігор Палиця вважає, що  спочатку потрібно  аналізувати підприємства для того, щоб зрозуміти, які  з них дійсно не варто утримувати за гроші держави , а потім на конкурсній основі шукати господаря. Депутат переконаний, що необхідно усіляко допомагати новому власнику і робити все, щоб підприємство працювало на благо держави, а не згаряча продавати його за копійки.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський доручив до 1 грудня передати  500 держпідприємств Фонду державного майна для малої приватизації, для подальшого продажу через Prozorro.