Щодня ми зустрічаємося з сотнями людей: офіціантами, водіями, просто перехожими. Рідко зауважуємо їх обличчя, нечасто задумуємося, хто ці всі люди: чим живуть і чому займаються саме такою роботою. А дарма – іноді прості перехожі тримають в собі неймовірні історії. 

Так, Павло Романюк у фейсбуці розповів про луцького двірника Олега, який щодня прибирає парк у центрі міста.

Текс допису подаємо без змін

***

Часто в парку бачу цього прибиральника. Неодноразово спостерігав за його працею, як він добросовісно виконує свою роботу, в мене викликає велику повагу: він не оминає жодного куща, старається підняти кожен побачений папірець та недопалок, працює круглий рік. Ось кому було б справедливіше платити премії 200%.

Сьогодні теж побачив його, він прибирав на пляжі, збирав сміття біля кожної лавочки, обійшов всі кущі. Я вирішив підійти до нього, поспілкуватись та просто подякувати йому за його надзвичайно корисну працю.

Представився він Олегом, я в нього запитав, а чому обрав роботу прибиральника – це ж дуже важко, та й платять не дуже багато. Він сказав, що йому неодноразово пропонували їхати до Чехії, Польщі, але він принципово не хоче витрачати своє життя на будівництво іншої країни. “Хочу робити щось корисне для своєї Батьківщини”, – сказав він.

Чоловік запевняє, що любить природу. Колись, прогулюючись парком, побачив, як багато в ньому сміття. Тоді й вирішив, що може допомогти рідному місту. Додав, що кожен має трудитися заради спільної користі. 

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Луцьку чоловік викидав сміття з вікна багатоповерхівки. ФОТО

Ще розказав Олег мені про випадок, коли його пограбували серед білого дня. Тоді його вдарили по голові, медики сказали, що чоловік дивом одужав. Нападники забрали 9 тисяч гривень. Завдяки камерам відеонагляду напад був зафіксований і нападники теж. Їх обличчя Олег добре запам’ятав, також татуювання, які були в грабіжників на руках.

Нападниками виявились бійці одного з луцьких клубів по ММА. Олега слідчий привіз прямо в спортзал, де потерпілий швидко впізнав своїх кривдників. Вкрадені 9 тисяч гривень чоловікові повернули, але компенсації він не дочекався. Олег каже, що й зараз часом зустрічає тих нападників – коли вони прогулюються парком.