Депутат Луцькради Юрій Моклиця вважає, що проспект Волі у Луцьку не потрібно розширювати, а навпаки – потрібно розвантажити вулицю від транспорту.

Про це він заявив у програмі «Позиція» на 12 каналі.

«Для чого потрібна опозиція. Зараз я вам поясню це на наочному прикладі. Проспект Волі. Я, наприклад, вважаю, що проспект Волі розширяти не потрібно, а категорично не можна, тому що це збільшить пропускну спроможність вулиці і збільшить кількість транспорту, який прямує у центр міста. Тобто замість того, щоб робити усе, аби центр міста машини об’їжджали, то ми навпаки туди їх спрямовуємо більше, бо вже тепер чотири смуги», – зазначив депутат.

Також Юрій Моклиця додав, що те як має виглядати головна проїжджа вулиця Луцька повинні вирішити на громадському обговоренні, адже уже є дві позиції щодо її облаштування. Крім цього депутат каже що категорично проти підземних переходів.

«Підземні переходи – це завжди круто, а для чого? Ви ж не вирішите транспорту проблему, ви тільки створите проблеми людям, яким треба буде ходити туди-сюди, особливо для людей з інвалідністю. Для чого це робити?» – каже Юрій Моклиця.