Під стіни Печерського суду, де обирають запобіжний захід у справі Тетяни Чорновол, прийшли народні депутати, політики та громадські діячі.

Вони наголосили, що переслідувань активістки Революції гідності, народного депутата восьмого скликання Тетяни Чорновол – це відверта атака на учасників Майдану.

«Вчора я особисто отримав вісточку так само від ДБР, мене викликають на допит у справі організації міжнародного форуму, присвяченому Голодомору два роки тому. Закликаємо всіх об’єднуватися. Я як історик знаю, що великі репресії і великий терор в 37 і 38 роках теж починався з маленьких затримань людей», – застеріг народний депутат Володимир В‘ятрович.

«Кожного дня, як ми залишаємося байдужими, кожного дня, як ми думаємо, що мене це не стосується і тому я не буду протестувати, підтримувати – ті люди, які промовчать, опиняються наступними у черзі на репресії. Совєтські концтабори були наповнені не злочинцями, були наповнені політичними в’язнями, які говорили правду», – наголосила народний депутат Софія Федина.

Підтримати Тетяну Чорновол під стінами Печерського суду прийшли ветерани війни проти російських окупантів, активісти ГО «Справа Громад».

«ГО «Справа Громад» відгукнулась на пропозицію допомогти у справі Тетяни Чорновол. Вже не вперше ми допомагаємо в юридичному захисті, як це було з Дмитром Марченко, так буде зараз і з Тетяною Чорновол. Справа Громад перераховує 135 тисяч гривень для юридичного захисту Тетяни Чорновол. В нас можуть бути розбіжності чи дискусії, але «Справа Громад» завжди буде захищати своїх – тих, хто відстоює принципи руху України до Європейського Союзу, НАТО, тих, хто за проукраїнську Україну. І ми завжди будемо захищати таких людей і намагатися їм допомагати», – наголосив ветеран АТО Олександр Погребиський.

«Я не відчуваю себе жертвою. Я навпаки відчуваю себе переможцем, тому що за Майдан мене вже один раз прирекли до вищої міри покарання, мене страчували під час Майдану на Бориспільській трасі. Але Бог дав мені можливість вижити, і ще шість років працювати і досягти вагомих результатів для своєї держави, зокрема це і конфіскація 1,5 млрд дол Януковича. Я не хвилююся. Родина сприймає це мужньо. У нас надзвичайно агресивний сусід,  найненаситніший в світі і завдяки цьому Україна дуже часто стоїть на грані. Завжди, коли вона стоїть на грані, я стою на першій лінії фронту», – наголосила Тетяна Чорновол.