Народний депутат Степан Івахів розповів, чому вирішив знову балотуватися у Верховну Раду, а також поділився здобутками під час попеденьої каденції.

Про це йшлося у програмі Актуально на 12 каналі.

“Я депутат, який чесно відпрацював термін, виконував усі зобовязання, які брав перед людьми зі свого округу. Я був ефективним депутатом. Думаю, в цьому ніхто не сумнівається”, – поділився Степан Івахів.

Він додав: не розуміє, звідки мають взятися “нові обличчя”, про які нині всі говорять.

“Вони звідки мають взятися? З космосу прилетіти? В мене одне запитання до опонентів. Що я зробив не так, що це забороняє мені балотуватися на народного депутата в рідному окрузі?” – звернувся народний депутат.

Степан Івахів наголосив: вже давно для себе вирішив, що буде займати активну позицію у соціальних справах країни.

“Коли я розмірковував, чи варто балотуватися цього разу, мої помічники сказали, що це не може бути моє рішення. Адже є виборці і саме вони мають вирішувати, хто має право бути депутатом, а хто ні”, – зазначив Степан Петрович.

Він додав, що у своїй передвиборчій програмі ніколи не дає безглуздих обіцянок. Депутат запевняє: одразу визначає, у яких галузях може бути корисним для свого округу. І саме у цих галузях працює.

За словами Степана Івахіва, його попередня виборча програма складалася з 40 пунктів. Майже усі – частково або повністю втілені.

“Я підтримував та ініціював рішення, які були окреслені в моїй програмі. На жаль, в нас всі звикли, що цей папірець (програма, – ред.) є формальністю. Ми ж підійшли до цього відповідально. З 40 пунктів програми ми повністю виконали 17, ще 19 – у значній мірі. 4 пункти ми не змогли втілити. Серед таких – мир в Украні. Хоча ми розуміємо, що війна на Сході – це не наша вина. Ми не можемо повністю вирішити цю проблему, це в компетенції Президента”, – пояснив нардеп.