Влада Ківерців домагається, аби мережі, сверловини і водонапірна башта, які забезпечують водопостачання у місті і зараз належать «Укрзалізниці», перейшли на баланс міста.

Про це розповів очільник Ківерцівської громади Олександр Ковальчук у програмі «Актуально» на 12 каналі 3 серпня.

За його словами, у місті вже багато років тривають перебої з водопостачанням, адже мережі зношені, ламаються, і якщо дати більший тиск води, вони просто порвуться. Тим часом ціна на воду у Ківерцях одна з найвищих в Україні.

«Ситуація в нашому місті катастрофічна. Люди приходять додому – немає тиску, нема води, нема як помитися. Мережа вся знаходиться під «Укрзалізницею», під Рівненсько-Тернопільською філією. У нас надзвичайно велика ціна за куб – 27 з копійками. Дорожчої води немає в Україні ніде. Мережі зношені, постійно ламаються. У спеку нема тиску, тому що люди поливають присадибні ділянки. Тиск не роблять більший, тому що просто порвуться труби», – каже мер.

Він розповів, що їздив до колишнього міністра інфраструктури Владислава Криклія із просив, аби мережі разом зі свердловинами і баштою таки передали на баланс міста. Однак, каже, Криклій уже пішов у відставку, а без міністра проблема не вирішиться.

«Ми хочемо передати все водоканалу, щоб водоканал міг ремонтувати мережі, а люди могли виставляти претензії до нас і до мене особисто як керівника міста. А так люди приходять, а ми розводимо руками, і мусимо брати і робити все своїми силами», – констатує керівник.

«Це надзвичайно важка ситуація. Я також проживаю у Ківерцях, і до 12-ї години ночі в мене теж немає води. Це я живу в одноповерховому будинку. А люди проживають у 5-поверхівках, то там аби в 1-й годині ночі з’явилася вода», – додав він.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Ківерцівську міську раду можуть «переселити» у музичну школу, – мер