Не стоїть осторонь подій в Україні і мережа автозаправних станцій WOG. Тут переконані, що нині забезпечувати клієнтів пальним важливо як ніколи. Тому в компанії докладають усіх зусиль, щоб автозаправні комплекси продовжували свою щоденну роботу в тих регіонах, де дозволяє ситуація.

Більше того, WOG надала право першочергової і пріоритетної заправки на понад 600 літрів службам критичної інфраструктури. Дбає компанія і про переселенців.

«З перших днів війни мережа АЗК WOG щоденно фокусується на забезпеченні пріоритетної заправки автомобілів ЗСУ, медиків, волонтерів та інших служб, які мають обов’язково працювати у цей непростий час. Мережа АЗС WOG надала право першочергової пріоритетної заправки автомобілям служб критичної інфраструктури на 648 867 літрів.

На сьогодні ця цифра вже значно більша, оскільки ми щоденно продовжуємо підтримувати їх і робити це. Переважна частина АЗК WOG продовжує працювати і обслуговувати клієнтів. Ми робимо все, щоб наші АЗК були забезпечені пальним

Окремий акцент ми робимо на підтримці людей, які виїжджають від жахіть війни: дати їм можливість зігрітися, перепочити, перекусити, випити горнятко теплого чаю чи кави. Будемо продовжувати робити це, тому що ми віримо, що Україна обов’язково переможе», – запевнила начальниця управління зі зв’язків із громадськістю мережі АЗК WOG Тетяна Калашнюк.