Команда благодійників з Володимира-Волинського, яку очолює Максим Клим’юк, взялася допомагати самотнім жителям міста похилого віку. Саме ці категорії володимирчан найбільше страждають у час карантину, адже кожен похід до аптеки чи крамниці наражає їх на небезпеку підхопити коронавірус.

Благодійники ще на початку карантину запустили громадську ініціативу “Ми поруч”, організували безкоштовну доставку продуктів та ліків людям похилого віку. Система працює так: волонтери купують необхідні товари за списком, приносять їх додому замовнику, а той оплачує лише вартість у чеку. 

Підтримують благодійників і деякі місцеві магазини – дають знижки на свої товари.

Також організація разом із партнерами періодично формує безкоштовні продуктові набори для тих, хто не може купити собі їжу самостійно.

Вкотре сформували чергову партію безкоштовних продуктових наборів, разом з нашими незмінними партнерами. Наші…

Gepostet von МИ ПОРУЧ am Sonntag, 26. April 2020

ЧИТАТИ ТАКОЖ: “Рятуємо тих, хто опинився замкненим в ізоляції”, – Максим Клим’юк. ІНТЕРВ’Ю

Громадську ініціативу “Ми поруч” заснували голови трьох благодійних організацій, які очололюють Максим Клим’юк, Руслан Бормовий і Роман Горошкевич

“Ми з групою активістів об’єднались заради допомоги тим, хто у період карантину перебуває у зоні найбільшого ризику – людям похилого віку”, – пояснив Максим Клим’юк.

Однак допомога нужденним – це не єдиний напрямок діяльності активістів “Ми поруч”. Вони беруться за усе, що приносить користь рідному місту та його жителям. Так, нещодавно у Володимирі-Волинському з’явились написи з рекламою наркотиків. “Ми поруч” разом з Володимир-Волинським відділом поліції зафіксували та зафарбували їх.

“Для тих, хто робить бізнес на людському житті, немає ні карантину, ні Пасхи! Нам пообіцяли, що інформація буде передана до відділу кіберполіції, сподіваємось на результат. Наркотики набагато ближче, ніж нам здається. Будьте пильними! Бережіть дітей! Повірте, вони дуже добре знають, що ховається за цими написами!” – прокоментував цю ситуацію Максим Клим’юк, який особисто брав участь у боротьбі з рекламою наркотиків.

Вкотре в нашому місті з'явились написи з рекламою наркотиків. Ми поруч з Володимир-Волинським відділом поліції зафіксували та зафарбували їх. Просимо людей також при виявлені зафарбовувати ці написи, або повідомити нас. Будьте здорові, займайтесь спортом.МИ ПОРУЧ

Gepostet von Твій Володимир am Donnerstag, 23. April 2020