Як кандидати у нардепи від Луцька агітують у фейсбуці
Виборча кампанія до Верховної Ради триває вже майже два місяці. Кандидати у народні депутати заполонили ефіри телебачення, шпальти газет і сторінки інтернет-видань. Та потенційні народні обранці на цьому не зупиняються – залучають все нові й нові джерела поширення інформації. Так, потужним інструментом для впливу на виборців та комунікації з ними стають соціальні мережі.
12 канал проаналізував фейсбук-активність кандидатів у народні депутати від 22 округу, до якого входять виборчі дільниці Луцька.
1. Адамчук Сергій
Народився 16 травня 1982 року в Ковелі. Освіта вища, підприємець. Член політичної партії «Українська стратегія Гройсмана», однак балотується як самовисуванець.
Кандидат має особистий акаунт у фейсбуці, а також офіційну сторінку. Останню веде досить активно: там можна знайти його біографію та політичну програму. А ще – інформацію про те, як змінити місце голосування та які дільниці входять до 22 виборчого округу.
Згідно з програмою Сергія Адамчука, пройшовши у Верховну Раду, він планує займатися дорогами Луцька, реконструкцією каналізаційної системи міста та будівництвом сучасних очисних споруд. А також хоче ініціювати розробку живого стратегічного плану Луцька.
Щодо державної політики, то у програмі йдеться про підтримку відкритих списків та скасування депутатської недоторканності, розбудову якісної транспортної та соціальної інфраструктури, покращення медичного обслуговування для людей тощо.
Цікаво, що офіційну сторінку Адамчука кинулися активно наповнювати за тиждень до виборів – 12 та 13 липня з’явилося багато дописів, які “перенесли у часі”. Так, 13 липня опублікували вітання з Днем Конституції, однак дату оприлюднення допису змінили на актуальну – 28 червня.
2. Бабаханов Руслан
Народився 15 квiтня 1969 року в селі Мощаниця Ківерцівського району. Освіта професійно-технічна, тимчасово не працює. Балотується від партії “Опозиційна платформа – За житя”.
Руслан Бабаханов має особисту сторінку у фейсбуці. Але він, схоже, не є активним користувачем соціальних мереж – не заповнює сторінку тривалий час. Однак друзі кандидата часто публікують дописи в його хроніці.
Знайти програму кандидата вдалося лише на сайті ЦВК. Серед пунктів, які він планує втілити: введення мораторію на порушення питань, що розколюють країну, припинення політики дискримінації, ксенофобії та радикалізму, виконання Мінських угод, надання Донбасу автономного статусу у складі України.
Він також збирається підтримувати відміну законів про мову, освіту та перейменування церкви. Їх вважає “антиконституційними та дискримінаційними”. Ще у програмі – зняття недоторканності із Президента України, народних депутатів, суддів.
3. Глазунов Дмитро
Народився 11 липня 1974 року в Ківерцях. Освіта вища, голова правління Волинської обласної ГО «Волинська обласна лікарняна каса». Безпартійний, самовисуванець.
Дмитро Глазунов користується особистою сторінкою у фейсбуці. Здебільшого використовує її як майданчик для поширення матеріалів ЗМІ, які пишуть про нього.
Серед авторських дописів – заклик голосувати за себе. Обіцяє соціальні стандарти, впровадження страхової медицини. Глазунов також запевняє, що “люди перестануть побиратися у пошуках коштів на лікування”.
Поряд з агітаційними дописами публікує особисті фото з відпочинку, ділиться набутими на курсах батьківства навичками тощо.
4. Данильчук Павло
Народився 30 червня 1985 року в селі Торговиця Млинівського району Рівненської області. Освіта вища, керівник територіального підрозділу, ГО “Громадський рух “Народний контроль”, депутат Луцькради. Безпартійний, висувається від політичної партії “Громадянська позиція”.
Павло Данильчук має і особисту, і офіційну сторінки у фейсбуці. Обидві веде активно. Кандидат залучає усі можливі функції соцмережі: публікує не лише текст та фото, а часто ділиться ще й агітаційними відеороликами. Нерідко ділиться і результатами зустрічей з лучанами: пише, що турбує містян і як можна вирішити конкретні проблеми.
На офіційній сторінці Данильчук також ділиться планами – що робитиме, якщо пройде у Верховну Раду. Найбільше уваги приділяє луцькому смороду, маршруткам та корупції.
Тим часом на особистій сторінці Данильчука – не лише політика. Кандидат також ділиться жартами, коментує важливі новини на кшталт “Рада прийняла новий Виборчий кодекс”, а також публікує світлини Луцька.
5. Климук Дмитро
Народився 6 грудня 1985 року в Луцьку. Освіта вища. Є членом Політичної партії “Народний Рух України”, від якої й балотується.
Дмитро Климук має особисту й офіційну сторінки у фейсбуці. На обох сторінціх інформація дублюється. Кандидат часто ділиться особистими світлинами, а також поширює новини про сморід в Луцьку. Його вважає однією з головних проблем міста.
Часто веде прямі трансляції з подій, що стосуються обговорення проблеми смороду.
6. Моклиця Юрій
Народився 5 травня 1982 року в Луцьку. Освіта вища, працює помічником керівника у ТОВ “Спецпроект-стандарт”. Є членом політичної партії “Європейська Солідарність”, від якої й балотується.
Юрій Моклиця активно веде свої офіційну й особисту сторінки у фейсбуці. Кандидат ділиться іронічними відеороликами, в яких вказує на головні проблеми країни та міста. Так, там можна знайти відео, присвячені смороду в Луцьку, депутатській недоторканності та відсутності потужного інфраструктурного проекту в місті.
Говоримо напівжартома, але про серйозну для лучан тему смороду.P.S. Під час зйомок, в принципі, ніхто особливо не постраждав… Якщо не придиратись)))
Gepostet von Юрій Моклиця am Mittwoch, 10. Juli 2019
Також кандидат часто постить результати зустрічей з лучанами та ділиться новинами партії “Європейська Солідарність”.
7. Палиця Ігор
Народився 10 грудня 1972 року у Луцьку. Освіта вища. Голова Волинської обласної ради. Член політичної партії “Українське об’єднання патріотів – УКРОП”. Балотується як самовисуванець.
Ігор Палиця має лише особисту сторінку у фейсбуці, однак не публікував там нічого з 2017-го року. На офіційній сторінці кандидата здебільшого – агітаційні відеоролики, де відомі лучани висловлюють йому свою підтримку.
Люди справи підтримують Ігоря Палицю. Адже Луцьк у парламенті повинен представляти ефективний і досвідчений управлінець, якого поважають і якому довіряють.
Gepostet von Тільки разом – тільки Палиця am Dienstag, 16. Juli 2019
Палиця піднімає питання смороду в Луцьку, розповідає про проекти, які втілив.
8. Панасюк Вячеслав
Народився 3 травня 1980 року в Луцьку. Освіта вища, підприємець. Безпартійний, самовисуванець.
Вячеслав Панасюк має дві сторінки у фейсбуці: офіційну та особисту. На останній кандидат рідко залишає дописи, частіше – його друзі.
Офіційну сторінку він веде не дуже активно: опублікував лише кілька дописів, один з яких присвячений обмілінню озера Світязь.
Панасюк також закликав усіх кандидатів не витрачати гроші на білборди, а спрямувати їх на допомогу важкохворим дітям.
9. Пісачук Сергій
Народився 21 березня 1976 року в селищі Шацьк. Освіта вища, лікар-флеболог. Безпартійний, балотується від політичної партії “Слуга народу”.
Сергій Пісачук має особисту й офіційну сторінки у фейсбуці. Однак остання – лише формальна, там немає жодного допису. Тоді як власний акаунт кандидата рясніє його авторськими постами.
Пісачук часто публікує інформацію про проблеми Луцька й держави, з якими обіцяє боротися, якщо пройде у Верхову Раду. Серед таких: сморід в Луцьку, корупція та війна на Сході. Кандидат виступає за зняття депутатської недоторканності, перенесення “Старого” ринку в Луцьку та запровадження страхової медицини.
10. Федік Микола
Народився 1 лютого 1987 року в селі Піщане Камінь-Каширського району. Освіта вища, підприємець. Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, від якої і балотується.
Микола Федік активно веде і офіційну, і особисту сторінки у фейсбуці. Дописи там часто дублюються. Кандидат любить писати, де і як проводив агітацію: то в парку на 40-му, то в дворах мікрорайону “Балка”.
Серед проблем, які планує вирішувати у Верховній Раді, – створення об’єднаних територіальних громад, екологічний стан Луцька, підключення обласного центру до швидкісного залізничного сполучення “Інтерсіті” та збільшення кількості потягів, які курсують через місто тощо.
Лише в Луцьку можна гуляти в історичній частині міста і не побачити на вулицях жодного туриста.
Лише в Луцьку можна гуляти в історичній частині міста і не побачити на вулицях жодного туриста. Лише в Луцьку бур'яни висотою у людський ріст можуть бути окрасою замку 14 століття. Лише в Луцьку з замкової вежі відкриваються відразливі пейзажі торгового шанхаю. Найгірше, що владу все це не обходить.#лише_ФЕДІК
Gepostet von Микола Федік am Samstag, 6. Juli 2019
На особистій сторінці Микола ділиться не лише власними агітаційними дописами. Часто поширює також новини своєї партії.
11. Шкітер Тарас
Народився 24 листопада 1990 року в місті Луцьку. Освіта вища, працює директором ГО “Громадянський Рух “Свідомі”. Безпартійний, самовисуванець.
Тарас Шкітер активно використовує соцмережі для агітації. Він веде і особисту, і офіційну сторінки у фейсбуці.
В особистій хроніці кандидата можна натрапити на дописи, де знайомі висловлюють йому свою підтримку, а також публікації від ЗМІ, де він “засвітився”.
На офіційній сторінці Шкітер ділиться світлинами зустрічей з лучанами, хоча пояснює: нікому нічого не обіцяє, а лише розповідає виборцям про себе і визначає проблемні питання міста.
Тарас публікує не лише текст та фото – часто агітує також у відеоматеріалах.
Тарас Шкітер – твій шанс на зміни!
Ми можемо безкінечно шукати відповідь на питання: «Де ж ті зміни, про які всі говорять?», – але так і не дізнаємось, не почавши робити їх самі! Сьогодні унікальний шанс долучитись до творення змін разом з нами! Використаймо його! Тарас Шкітер – твій шанс на зміни! Шанс на розвиток Луцька! Тарас Шкітер – кандидат від Луцька по 22-ому одномандатному виборчому округу.
Gepostet von Taras Shkiter am Montag, 1. Juli 2019
***
Даний матеріал не є передвиборчою агітацією. Порядок кандидатів визначений за алфавітом.
Останні публікації
- Навички бізнес-аналітика: що потрібно для успіху у сучасному світі
- Бездоганний тон без відчуття на собі штучної маски – що для цього потрібно
- Балкон і лоджія під ключ: яку компанію обрати?
- Чому потрібно регулярно відвідувати гінеколога
- Учні Ядерної школи РАЕС стали студентами профільних технічних вишів
- Металеві стелажі: основи та переваги для складів і магазинів
- Незалежний театр «Гармидер» представив новий сезон: стилістка, прем’єри, пітчинг
- Судять аферистів, які понад рік видурювали гроші у матерів і дружин військових
- На благодійному турнірі на Рівненщині зібрали 34 тисячі гривень для ЗСУ
- Син пішов воювати услід за батьком: історія ковельчан Андрія та Миколи Лукашуків
- Чи можна на електричному грилі готувати здорову їжу?
- 7 найкращих трилерів: топ станом на 2024 рік
- Коли варто перевірити свою ендокринну систему
- Плануєте вихідні у Львові? Топ місць, які варто побачити
- ЧИМ ГАТИЛИ РОСІЯНИ ПО ЛУЦЬКУ, ЯКЕ ПОВІТРЯ ПІСЛЯ ОБСТРІЛУ, СТАН ПОСТРАЖДАЛИХ. Новини, вечір 26 серпня
- Нічого собі ранок! Луцьк оговтується після вибухів
- Традиції пов’язані з рушниками – що цінували наші предки
- Як у Луцьку валили Леніна і штурмом виганяли з собору московських попів
- 20 років тому збудували та запустили четвертий енергоблок РАЕС: як це було
- СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ НА ВОДОКАНАЛІ, ЗНАЙШЛИ АРСЕНАЛ ЗБРОЇ, РЕЙД ІЗ РИБПАТРУЛЕМ. Новини, вечір 22 серпня
- Як рибпатруль вчить і карає порушників. РЕПОРТАЖ
- Луцьк перший в Україні поставив на комунальне підприємство сонячні станції
- 709 гектарів землі повернули у державну власність на Волині і Рівненщині
- Змагалися за звання кращого: на Рівненській АЕС провели конкурси профмайстерності
- ПЛАЗУН ПІД БУДИНКОМ, ПІДПАЛИЛИ ХЛІВ З КОНЕМ, ЛІКАРКА СУДИТЬСЯ ЗА РОБОТУ. Новини, вечір 21 серпня
- Вдруге воює з росіянами: історія грузина із 100 бригади
- Велодоріжки Луцька: звідки і куди
- Топ-5 найкращих захисних аксесуарів для екрана вашого телефону
- СТАРТ НА ЗАБОРОНУ УПЦ МП, НЕ МОЖУТЬ ЗНАЙТИ ЛЮДИНУ, ВЕЛОРУХ У ЛУЦЬКУ. НОВИНИ, вечір 20 серпня
- У Луцьку виступатиме Лазановський: як потрапити
- ВРЯТУВАЛИ ДИТИНУ, ВИЖИТИ НА ПЕРЕДОВІЙ, ГРУЗИН ІЗ СОТОЇ БРИГАДИ. Новини, вечір 19 серпня
- «Ворогу байдуже, навіть якщо із завдання не повернеться ніхто». Боєць розповів, як воюють росіяни
- Можна виграти «Теслу», якщо задонатити на ЗСУ
- Великий сольний концерт Наталії Бучинської!
- Англійська Прем’єр-ліга: кого називають фаворитом сезону 2024/25
- На Рівненській АЕС провели науковий конкурс серед молодих спеціалістів