Канівському маслосирзаводу – 50. На святкування “золотого” ювілею одного із найпотужніших заводів України прийшли його працівники та любителі продукції. У сквері в центрі міста зібралися ті, хто роками трудиться задля розвитку підприємства, пошуку і виготовлення унікальних за смаком продуктів. Аби підкреслити важливість кожного – керівництво заводу розпочало святкування із відзначення найкращих працівників підприємства.

“У нас хороший колектив. У нас справжні професіонали, які люблять свою роботу. Сьогодні є море інших пропозицій, але справжні патріоти з душею працюють на нашому підприємстві, що відображається на якості готової продукції, яка в нас є”, – розповів директор Канівської філії ТОВ “Клуб Сиру” Іван Дерменжи.

“Нашу продукцію цінують по всій Україні і за кордоном. Ми працюємо для покращення якості, збільшення об’ємів виробництва, щоб підприємство працювало”, – розповідає директорка з виробництва Канівської філії ТОВ “Клуб Сиру” Анжела Литовка.

На святкування 50-річчя Канівської філії ТОВ “Клуб сиру” запросили також людей, які у трудовій книжці мають лише єдиний запис – Канівський маслосирзавод. Ті, хто не лише бачив, як розбудовувався, розширювався і розвивався завод, а й став безпосередньо фундатором успіху підприємства. Вони з-поміж різноманіття торгових марок роками обирають виключно сири й масло заводу, в якості продукції якої переконані на всі 100%.

У день святкування у центрі Канева – неабияк людно. Цікаво, що разом із святкуванням працівники підприємства подбали й про сквер, на території якого розгорнули намети, розвісили кульки та облаштували фотозону: тут прибрали та висадили квіти і навіть влаштували сюрприз місту. У ювілей маслосирзаводу установили «Пам’ятник Канівському сиру». Виконавець скульптури переконаний: це перша у місті фігура, яка збиратиме поруч себе сотні охочих зробити світлину.

Скульптури якоїсь позитивної, біля якої хотілося сфотографуватися з посмішкою, – такої в Каневі ще не було толком. Сама по собі композиція -вона дуже така душевна, емоційна, позитивна, чого не вистачає в нашому житті”, – розповідає скульптор Володимир Толстоп’ятов.

Разом із позитивною скульптурою емоційності святу додавали і десятки дітей, для яких працівники заводу організували унікальний майстер-клас із виготовлення масла та сиру.

Поки малюки розважалися у дитячій зоні, їхні батьки, бабусі й дідусі дегустували сири, купували продукцію Канівського маслосирзаводу та брали участь у безпрограшній лотереї. Важливо, що організатори свята попіклувалися, аби жоден із учасників розіграшу не залишився без подарунка.

Канівський маслосирзавод побудований в 1971 році. Виробничі лінії підприємства обладнані потужною технікою всесвітньовідомих постачальників. А саме виробництво вважають одним із кращих в Україні. Завод повністю автоматизований, всі ключові показники вимірюються і відстежуються в онлайн-режимі. Разом із тим на підприємстві трудиться майже 400 працівників.

Цікаво, що потужності заводу дозволяють виготовити близько тисячі тонн сиру за добу. Основні активи компанії – це її торгові марки “Клуб сиру” (під неювиробляються унікальні сири власних розробок) та “Канів 1971”. Остання популярна завдяки високій якості традиційних сортів сиру і доступною ціною. Варто відзначити, що масло Канівського маслосирзаводу вироблене зі 100% натуральних вершків, отриманих від сепарування незбираного молока, без додавання рослинних жирів, антибіотиків, консервантів та штучних барвників. Більше того, днями вершкове масло Канівського маслосирзаводу визнано найсмачнішим.

50 років Канівська філія ТОВ “Клуб сиру” дбає про те, аби кожен споживач, скуштувавши продукцію заводу, захотів посмакувати нею ще не один раз. Адже смаком витриманих у пластифікаті сирів, без яких не обходиться жодна сирна тарілка, хочеться насолоджуватися чи не щодня. Бо ж “Клуб сиру” – це насолода смаком.