Заклади Луцької міської територіальної громади підготовлені до вакцинації від коронавірусу. Тут створені і мобільні бригади, які будуть проводити щеплення, і відкриті пункти щеплень.

Про це повідомив під час сесії Луцької міської ради начальник управління охорони здоров’я Володимир Лотвін, – пише Перший.

Втім, за його словами, точної дати початку вакцинації від коронавірусу у Луцькій громаді, як і на Волині загалом, немає, оскільки ще не надійшла вакцина.

Щодо мобільних бригад, то їх у Луцьку є три.

«На даний час вони провели відповідне навчання і готові до роботи», – запевнив головний медик міста.

Також у Луцьку відкрито 11 пунктів щеплень.

«Це центри первинної медичної допомоги і плюс амбулаторії приєнаних громад. Такі пункти є у Прилуцькому, Жидичині, Забороль і Рокині. Тобто ми маємо місця, де будуть відповідно до почерговості, відповідно до попереднього запису проводитися ця вакцинація», – азначив Володимир Лотвін.

За його словами, на першому етапі вакцинації щеплення отримають люди з критичним ризиком інфікування.

«Це медики, які працюють в наших стаціонарах і безпосередньо надають медичну допомогу ковід-пацієнтам. Сюди відносяться працівники екстреної мадичнох допомоги, лабораторних центрів, які проводять дослідження на ковід. Сюди ж відносяться інтернати, будинки закритого типу для літніх людей», – розповів Лотвін.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: В Україні вже 10 людей вакцинували від COVID-19