Хоча закінчення цього навчального року було дуже незвичним, та традиційний випускний 11-класники таки відзначають! Карантин в Україні послабили, закладам дозволили працювати на повну потужність, тож дівчата таки мають нагоду вигуляти свої давно придбані вишукані сукні, які чекали цього особливого дня. 

Луцька ЗОШ №19 влаштувала випускний вечір 27 липня.

Літо у розпалі. Усі іспити та ЗНО уже позаду. До статусу “студент” – лічені тижні. Це чудова можливість зібратися усім разом, згадати найкращі миті шкільних років, а також відкрити серця для нових пригод у дорослому житті.

“Цей рік був особливим для усіх нас. Світ змінюється, і ми з вами є свідками цього етапу трансформації. Попереду – незвідане майбутнє. Вірю, що кожен із вас змінюватиме його на краще. У добру путь!” – сказала директорка школи Анжела Масиник.

Цьогоріч у 19-й школі – 2 класи випускників.

“Шануйте своїх батьків – тих, хто вперше привів вас сюди. Не забувайте вчителів, які йшли з вами пліч-о-пліч протягом усіх цих років. Приходьте до нас. Наші двері завжди відкриті. Вітаю усіх із завершенням чергового етапу в житті. Я пишаюся всіма вами. Нехай щастить!” – побажала випускникам класний керівник 11-А Світлана Сацик.