Луцький військовий госпіталь не отримав  благодійну медичну допомогу  від Американського фонду “Medical Teams International”   через  уповноваженого  чиновника Головного управління логістики ЗСУ. Чоловік вирішив, що госпіталю дорогі медичні препарати не потрібні, бо “все і так є”.

Про це написала волонтерка Наталія Ариванюк на своїй сторінці у фейсбуці.

Текст подаємо без змін.

* * *

Пост про добро, небайдужість, принциповість, та… розчарування, обурення, та злість!
Тим, хто хоч раз мав справу з благодійною допомогою медичними препаратами з закордону і йшов офіційним шляхом розмитнення відомо скільки колосальної роботи, часу та людей стоїть за тим, поки допомога дійде до свого адресата!

Добра Справа – це свідомо виконаний вчинок, що виходить за межі наших звичних обов`язків, професіі і тд.

Власне, Американський фонд “Medical Teams International” черговий раз зібрав найнеобхідніші, сучасні, дорогущі медичні препарати, купити які в Україні просто не можливо, а якщо і можливо, то за дуже високу ціну, і які так необхідні для щоденного використання в реанімації, хірургії, травмі, тощо. Думаю, що очевидно і зрозуміло, що це значна допомога саме в якості лікування хворих і також допомога лікарям!

Поки наш дорогоцінний вантаж діставався морем до Гдині (Польща), ми робили переклади переліку медичних препаратів  і кожен медичний заклад відмічав свої позиції, таким чином допомога попередньо була розподілена, ще до офіційного розмитнення!

Значна кількість мед препаратів мала потрапити і в наш Луцький військовий госпіталь, якби не одне але… але в нас все залежить від однієї «людини» – чиновника! Отже уповноважений чиновник Головного управління логістики ЗСУ просто одним словом поставив хрест на роботі цілої команди! На його власну думку виявляється госпіталю не потрібна ця допомога, і в нас все є і нам так добре, тобто наші захисники не потребують більш якісного лікування, а наші шановані військові лікарі не достойні працювати з сучасним устаткуванням! Не допомогли і листи-прохання з госпіталя!

Сказати що я ображена, це нічого не сказати, я обурена, роздратована і дуже зла! Це позор і ганьба! Оце НЄ від якогось чинуша, і госпіталь і наші захисники не отримали таку довгоочікувану допомогу!

Звісно, вона ніде не ділась і не відлежується десь там на складах, а була розподілена між Волинським обласним медичним центром онкології , міською клінічною лікарнею 4 м. Дніпро, Дніпровською міською дитячою лікарнею, Рівненською обласною дитячою лікарнею, обласною дитячою клінічною лікарнею Луцька. Впевнена, що лікарі вказаних медичних закладів використають чесно цю допомогу, оскільки багатьох знаю особисто!