З нагоди дня народження, у “Луцькому зоопарку” відбулось грандіозне дійство. Щось цікаве для себе тут міг знайти кожен, як дорослий, так і дитина.

Про це пишуть на сайті Луцької міської ради

Для відвідувачів проводились різноманітні майстер-класи, ігри, конкурси, розваги. Також всім присутнім подарували свої виступи маленькі лучани. Дітей розважали аніматори, які були переодягнені у тварин.

Привітала всіх присутніх директор КП “Луцький зоопарк” Людмила Денисенко. Вона подякувала всім, хто завітав на їхнє свято та зазначила, що без підтримки Луцької міської ради зоопарк не став би таким, яким він є зараз.

Потому, як належить на дні народження, розрізали святковий торт, яким частували всіх охочих. Також діти отримали солодкі подаруночки — печиво-звіряток.

Протягом дня відвідувачів пригощали різноманітними смаколиками з гарбуза, а також солодощами та чаєм.

Додамо, що зоопарк було засновано у 1979 році. За 40 років існування підприємство кардинально змінилось, відбулась реконструкція, сюди привезли нових тварин. Також протягом року тут відбуваються екологічні квести, сімейні фестивалі, святкування Міжнародного дня дітей, Дня вишиванки, Івана Купала та багатьох інших свят. Багато відвідувачів зазначають, що зоопарк надзвичайно змінився і дійсно став окрасою міста.