У Луцьку оновили і утеплили школу №24.

Будівлю вдалося модернізувати у співпраці з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО), – написав на своїй сторінці у фейсбуці перший заступник міського голови Луцька Григорій Недопад.

В цілому заходи з енергозбереження будуть впроваджені у 34 громадських об’єктах у рамках проєкту «Енергоефективність в громадських будівлях міста Луцька», яким передбачається утеплення фасадів, дахів, встановлення ІТП, ізоляція трубопроводів, заміна вікон та дверей, модернізація систем освітлення.

Тривають роботи з енергомодернізації художньої школи, музичної школи №1, ПУМ, басейну, ЗЗСО №11, №16, №9, №15, №25, НРЦ, ліцею №28, ЗЗСО №2, №26, №22.

“Луцьк по праву може пишатися цим потужним проєктом, який змінює стан громадських будівель та й обличчя нашого міста в цілому. Адже мало в якому місті України настільки велика кількість шкіл і дитсадків отримують оновлені фасади, новітні енергозберігаючі технології та інші вдосконалення. Та й вигляд оновлених будівель – сучасний і привабливий,” – написав Недопад.

Він додав, що закордонні партнери позитивно відзначають співпрацю з Луцьком.