Роботи з реконструкції відділення екстреної медичної допомоги КП «Волинської обласної клінічної лікарні» – у розпалі.

Аби оглянути якість та темпи їх виконання до медзакладу 15 грудня завітали заступник голови облдержадміністрації Ігор Чуліпа та т.в.о. начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Тимощук, – пише пресслужба Волинської ОДА.

Тут триває розбудова сучасного приймального відділення, яке відповідає європейським стандартам. Наразі тривають внутрішні ремонтні та оздоблювальні роботи, зокрема, вкладається плитка, фарбуються стіни та стеля, тощо. На сьогодні 60 будівельників працюють, не покладаючи рук, аби відділення запрацювало якнайшвидше. Також триває встановлення автономного дизельного генератора додаткового живлення, аби забезпечити  електроенергією приймальне відділення у разі її вимкнення.

Реалізується проєкт в рамках національної програми «Велике будівництво». Зокрема, передбачено будівництво сучасних приймальних відділень європейського зразку в усіх опорних лікарнях  Волинського госпітального округу, в тому числі придбання комп’ютерного томографу.

Окрім цього, відділення екстреної медичної допомоги Волинської обласної клінічної лікарні матиме устаткування і обладнання, яке затверджено МОЗ України для всіх приймальних відділень згідно з проектом «EMERGENCY 2020». Окрім УЗД–апарату, ендоскопічного обладнання, кардіомоніторів, дифібриляторів, апарату ШВЛ та лабораторного обладнання,  для медичного закладу за державні кошти куплений новий комп’ютерний томограф, який сьогодні вже прибув у медзаклад. Його встановлення попередньо планується по завершенню будівельних робіт у січні 2021 року.