Молодий аграрій з Тернополя Павло Давидюк зробив бізнес на Волині. Чоловік займається вирощування цукрового буряка, сої, пшениці тощо.

Його секрет успіху прости: потрібно не здаватися і йти вперед до своєї мети, – йдеться на сторінці Волинського обласного центру зайнятості.

Павло Давидюк навчався на факультеті аграрної економіки та менеджменту Тернопільського національного економічного університету. В той час був 4 місяці на практиці в Німеччині. Опісля – курси у німецькій сільськогосподарській школі. Тоді ж інвестори з Німеччини запропонували заснувати господарство на Волині, на що пан Павло погодився.

До слова, Волинь вибрав не випадково: його батько родом з Камінь-Каширського району.

Нині Павло керує успішним господарством під назвою «Фелікс Агро», яке створили у 2006 році.

Підприємство спеціалізується на вирощуванні сільськогосподарської продукції. Тут культивують цукровий буряк, сою, ріпак, пшеницю, а також горох і гречку.

«Починав з нуля. Сою сіяли на свій страх і ризик, тому що тоді в Україні вона була мало відома. Результатом – задоволені. Тож вирішили не зупинятися на досягнутому і продовжив розвивати аграрну справу . На сьогодні господарство обробляє близько 2 700 га землі», – розповідає Павло Давидюк. 

У своїй практиці підприємство застосовує різні сучасні технології. Так, вже кілька років поспіль там  проводять аналіз ґрунтів. По тому, на основі хімічних аналізів, складають технологічні карти посіву та внесення добрив.

«Запорука успіху в бізнесі – це підтримка та опора сім’ї. А «кістяк» господарства – це працівники, віддані своїй справі»ї, – вважає пан Павло.

На сьогодні працівнків на господарстві 26. ТзОВ «Фелікс Агро» активно співпрацює з Ківерцівською районною філією Волинського обласного центру зайнятості.

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.