Команда 12 каналу не втомлюється вдосконалюватися! Експерименти, зміни і нововведення у нас ледь не щотижня. І саме про них ми хочемо розповісти. Саме тому запускаємо нову рубрику #12стаємоближче на нашому сайті. Тут будемо розповідати про свої вдалі експерименти й досягнення. 

Почнемо із проекту, який за кілька місяців вже зумів завоювати серця багатьох. За що глядачі люблять кулінарну програму MaShow, яку з січня 2021 року робить для вас команда 12 каналу? Передусім – за щирість і безпосередність, справжність і позитив. Саме їх не втомлюється випромінювати чарівна ведуча шоу – Марія Швай.

Вона зізнається: давно мріяла одне зі своїх найбільш улюблених хобі перетворити на професійний проект. І ось – таки втілила задумане!

Далі – слово Маші:

«Наша програма – це не тільки секрети того, як готувати і смачно, і без особливих клопотів. Це ще й ціле окреме життя під час зйомки. Одна страва може готуватись 30 хвилин, інша – цілих 4 години.
До прикладу, соус голландез я переробляла чотири рази! Уявляєте, скільки це зайняло у нас часу?.. А коли ми пекли паску, тісто сходило п’ять годин! І терпіння усієї знімальної групи тануло з кожною хвилиною.

Так, мене часто питають: як я ще не стала товстою, адже, певно, їжу, яку готую, потому і з’їдаю? А от і ні! У нас ціла команда експертів – учасників нашої знімальної команди: операторів, режисерів, водіїв. Після кожної зйомки вони обов’язково куштують приготоване – і діляться враженнями.
Зізнаюся: завжди переживаю, коли вони куштують мої «витвори» Маю для себе правило: якщо сподобається моїм друзям і колегам – значить обов’язково сподобається і глядачеві. Рада, що досі ще жодного збою у цій схемі не було.

Приміром, програма про мамині сирники зібрала уже більше 10 тис. переглядів, а я щоразу отримую слова подяки за рецепт. Обіцяю – надалі наші страви і далі вас дивуватимуть!»

ЩОБ ПОДИВИТИСЯ УСІ ВИПУСКИ MASHOW – НАТИСНІТЬ ТУТ