Як зустрінеш Новий рік так і проведеш. А для того аби Новорічна ніч була незабутня розважальні заклади, ресторани та турагенції уже приготували чимало пропозицій.
Якщо зустрічати Новий рік у кафе Луцька, то це вартуватиме від трьохсот гривень за особу, у ресторанах дорожче від п’ятиста і вище. Ціна може змінюватися від того, що ви з’їсте в новорічну ніч. Вегетаріанське меню − дорожче.
Торгові центри також організовують гуляння. Але, зазвичай, вони здають в оренду холи та зали, а вже безпосередньо наймачі привозять артистів, ведучих. Вхід від двохсот гривень. У розважальних центрах відкриті кафе та ресторани, боулінг клуби, які проводять власні вечірки. Їх ціна − від чотирьохсот гривень.

Нічні клуби у Луцьку працюють за звичним розкладом. Дискотека мало не до ранку. Але за вхід доведеться заплатити не  50 гривень, як зазвичай, а від двохсот.

З Луцька − дешеві тури та поїздки в українські Карпати − переконують туроператори. У середньому пропонують провести три дні за дві з половиною тисячі гривень. Сюди входить переїзд, проживання, харчування та навіть екскурсії. Майже у кожному турі передбачено відвідати гірське житло Святого Миколая. Дорожче зустріти Новий рік волинянам обійдеться на Світязі. За 6 годин забави тисячу гривень з дорослого, 350 з дитини. Проживання, переїзд у вартість не входитить.

Зустріти 2018-ий у Відні, Будапешті, Празі можна від трьох тисяч гривень. Приїзд і проживання у місті забезпечує турагенція, а вже гуляння влаштовувати треба самим.
Новорічні тури у теплі краї: Єгипет та Туреччина від чотирьох тисяч гривень.