Ремонт – справа нелегка! Потрібно витратити не один день для того, аби розібратися у кожній деталі. Один із найважливіших етапів ремонту – вибір меблевих фасадів. 

Як правильно їх обирати і на що слід звернути увагу розповідає Андрій Гаврилюк – представник компанії з виготовлення кухонь «MARKSON».

Для початку потрібно зазначити, що меблеві фасади – це листова частина кухні. Каркас, як правило, роблять з ДСП, рідше з фанери або з дерева. Меблеві фасади класифікуються за багатьма ознаками: конструкцією, стилем виготовлення та матеріалами.

Почнемо з фасадів із ламінованого ДСП, які виготовляються шляхом гарячого пресування дерев’яної стружки та синтетичних смол. Беззаперечною перевагою цих фасадів є велика кількість декорів, вони можуть бути з текстурою дерева, бетону або однотонні. ДСП-фасади відносно дешеві та використовуються для бюджетних кухонь. Торці фасадів обклеюються кромкою – це і є їхня найслабша сторона. Через примикання кромки до ДСП в фасад може потрапляти волога, тому їх використовують найчастіше в кімнатних меблях, рідше на кухнях і майже не використовують у ванних кімнатах.

Наступний вид – МДФ-фасади, які можуть бути декількох видів:

  1. Покриті ПВХ-плівкою
    Виготовляється шляхом фрезерування фасаду, після чого у вакуумному пресі на нього приклеюється однотонна плівка або з текстурою дерева. Перевагою є відносна доступність у ціні. Основний недолік – ризик відклеювання фасадів на торцях під дією високої температури.

  1. Фарбовані
    Основна перевага – можливість пофарбувати фасад майже у будь-який колір. Їх також можна фрезерувати, тобто надавати певну форму. Ще одна особливість полягає у можливості їх використання без меблевих ручок, замість яких робиться прихована ручка. Ці фасади вологостійкі та не бояться підвищених температур.

  1. Покриті пластиком або акрилом
    Виготовляються шляхом наклеювання шару пластику або акрилу на МДФ-панель під високим тиском та температурою. Важливе значення має спосіб наклеювання кайки: якщо вона поклеєне на високоякісному обладнанні та з дорогими клеями – ці фасади будуть вологостійкими та не боятимуться високих температур. Основна перевага – зносостійкість та стійкість до УФ променів. Недолік – неможливість фрезерування та обмежена палітра кольорів.

Останній вид – фасади з алюмінієвого профілю. Для їх виготовлення за розміром фасаду збирається рамка з алюмінію, в яку вставляється або приклеюється скло. Перевага – вологостійкість та стійкість до підвищених температур. Недолік – легко б’ються, а тому їх використовують лише на антресолях.

Розуміння усіх тонкощів вибору матеріалів та багаторічний довід робить компанію «MARKSON» надійним партнером, якому під силу втілити ваші мрії про сучасну та довговічну кухню.

Контакти компанії Markson у Луцьку:

Facebook: https://www.facebook.com/marksonmebli/

Instagram: https://www.instagram.com/markson.mebli/

Сайт: https://markson.com.ua

Адреса: м. Луцьк, проспект Перемоги, 1

Телефон для консультацій: +38 099 655 40 00