Луцька телеведуча Галина Падалко  розповіла про те, як почати подорожувати і як мандрівку зробити цікавою та незабутньою.

На своїй сторінці у фейсбуці  Галина Падалко дала  сім порад новачкам-мандрівникам.

Як почати подорожувати⁉️

1. Зрозуміти, що не не вартує «всіх грошей світу». Дорогезні тури з лакшері готелями це один з найбільш можливих нудних варіантів відпочинку, а планування туру власноруч дуже часто може стати початком неймовірної пригоди.

2. Знайти тревел компанйона. Мені майже завжди щастило з тими людьми, з якими ми ділили країни, враження, їжу і дурнуваті фото. Але з Вікою Поліщук і Дмитром Чумаченком були найкрутіші і найбільш яскраві подорожі. Шукайте своїх людей з подібними цінностями, інтересами і темпоритмами.

3. Купити квитки. Я моніторю авіа на Kiwi.com Aviasales , Skyscaner Багато де є можливість вибрати напрям будь-куди і відсортувати за ціною. З цього може розпочатись найнезвичніша подорож вашого життя.

4. Забронювати житло. Я це роблю на Booking.com або Airbnb . Тут є все: від шумних хостелів, тисячольітних ріал, затишних бунгал або ж суперлакшері готелей. Ми вибираємо зазвичай автентичні типи поселення, адже саме вони дозволяють найкраще відчути особливості життя людей в країні чи поринути в історію.

5. Ознайомитись з місцем. Є дужееее багато блогів про фактично кожне з міст на планеті Земля. Як у соц.мережах, так на різних блогерських платформах, як у ютубі, так і на купі різних тревел сайтів. Розробіть умовний маршрут з місцями та фотоспотами, які слід обовязково відвідати.

6. Добре ознайомтесь з заборонами які діють у тій чи іншій країні. Як законодавчими, так і моральними. Не варто пояснювати чому. Запроторитись до в’язниці чи сплатити гіганстські штрафи на відпочинку навряд комусь би хотілось.

7. Складіть список речей і перевірте розміри допустимого багажу. Я завжди так роблю. У мене у голові впринципі в голові одні списки, таблиці і схеми, бо я так мислю. Якщо ви ні, то обовязково зробіть це хорошою звичкою у подорожах. Це добряче економить час, місце і дозволить краще продумати луки наперед.

Насолоджуйтесь подорожжю і записуйте блоги та враження. Це буде цікаво згадати за певний час!