Сьогодні напевно у кожного є смартфон. Цим пристроям, як відомо, притаманний великий і тендітний дисплей, який доводиться оберігати від механічних пошкоджень. Відповіддю виробників аксесуарів для мобільних телефонів на професійний захист смартфонів є різноманітні види чохлів, захисні плівки, що наклеюються на екран, або загартоване скло з цього каталогу https://www.aks.ua/catalog/zashitnue-stekla-dla-mobilnogo-telefona/

 Однак ми зосередимося не на різновидах захисних аксесуарів, а на тому, як встановити додаткове скло на екран смартфона, щоб ефективно захистити його. Не всі користувачі розуміють, як це зробити найкраще.

Підготовка поверхні

 Дуже важливим кроком на цьому етапі є підготовка телефона до наклеювання скла. І наші руки, і робоче місце мають бути чистими. Поверхню дисплея слід ретельно протерти м’якою тканиною, змоченою спиртовмісним препаратом.

 Виробники зазвичай включають вологу і суху тканину для очищення екрана в комплект захисного скла. Спочатку вологою протріть скло телефону, потім обробіть поверхню сухою ганчіркою з мікрофібри, яка не залишає пилу.

 Дуже важливо позбутися найдрібніших частинок пилу з поверхні екрану, тому наприкінці варто скористатися наліпками, які часто входять до комплекту, а якщо їх немає, то варто скористатися звичайним скотчем.

Встановлення захисного скла

 Наступним кроком буде підгонка захисного скла до екрана нашого телефона. Приміряємо скло «насухо», переконуємося, що отвори під камеру, динамік, кнопку “додому”  збіглися.

Відповідне скло для смартфонів Apple шукайте тут https://www.aks.ua/catalog/zashitnue-stekla-dla-mobilnogo-telefona/brend-telefona/apple-iphone

 Далі знімаємо захисну плівку з клейового боку скла. Спочатку приміряємо, починаючи з нижньої частини телефона, потім зверху та з боків, а коли впевнені, що все підходить ідеально, повільно опускаємо покриття на екран дисплея.

 Тепер натисніть на центр екрана, щоб клей рівномірно поширився по всій поверхні екрана, і скло трималося ідеально.

Видалення бульбашок повітря

 Якщо після встановлення під склом залишилися бульбашки повітря, то просто використовуйте кредитну картку, щоб вигнати бульбашки повітря. По одному позбуваємося бульбашок повітря, виштовхуючи їх з поверхні екрана від центру до краю.

 Сподіваємося, ви переконалися, що це справді просте заняття і варто озброїтися захисним склом для свого смартфона. Адже загартоване скло – це сучасна форма ефективного захисту дисплея. Пам’ятайте, що його встановлення не впливає на сенсорну чутливість дисплея пристрою і не спотворює кольори.

*реклама