Замість стихійної торгівлі квітами, – сучасний сквер. Два роки тому “квіткові” війни у центрі Луцька завершилися, і на місці наметового містечка квіткарів тепер щодня відпочивають лучани. Самі ж підприємці, які тривалий час опиралися рішенню місцевої влади, розповіли, як працюється в нових умовах.

Подробиці у сюжеті Ольги Матвєєвої.

Зона відпочинку, місце зустрічі з друзями і просто ще одна естетична, зелена локація Луцька. Сучасному скверику у центрі міста лучани тішаться значно більше, аніж квітковому ринку, який займав цю територію донедавна. За два роки ця місцина стала неабияк популярною.

Намір облаштувати такий сквер замість стихійного ринку у міських владців з’явився давно. Щоправда, самі підприємці на контакт не йшли. Адже місце – прибуткове. “Квіткові” війни завершилися, коли їм запропонували вигідну альтернативу. Павільйон всього за кілька метрів звідти. Під стінами ЦУМу працюють і до сьогодні.

“Там ми були на свіжому повітрі, не було такої спеки. А тут дуже спекотно. Але комфортніше, звичайно, в павільйоні. Нема ні вітру, ні протягів. Квітка вся тут, вода вся тут, на місці, не треба носити”, – каже одна з продавчинь.

У міськраді запевняють, про естетику міста дбатимуть і надалі. На черзі занедбані кіоски на зупинках.