Будь-яка клавіатура з цього каталога https://www.aks.ua/uk/catalog/klaviatury-dlya-noutbukov/ – це апаратний компонент портативного комп’ютера, який використовується для введення даних у систему. Користувачі комп’ютерів звикли до безвідмовної роботи цього елемента, який часом здається технологічно примітивним і невразливим. Однак і ця деталь може відмовитися працювати, і тоді власнику ноутбука нічого іншого не лишається, як вибрати нову запчастину та замінювати її в сервісі, що спеціалізується на ноутбуках. Якщо вас цікавлять якісні клавіатури для лептопів Acer, то знайти їх зможете за наступним посиланням https://www.aks.ua/uk/catalog/klaviatury-dlya-noutbukov/brand/acer

 Багато хто впевнений, що клавіатура ноутбука – це простий пристрій, однак думка може змінитися після знайомства з подробицями того, як вона працює насправді. Почнемо з того, що існує безліч типів клавіатур. Хоча, з погляду багаторічного розвитку комп’ютерних технологій, пристрої введення особливо не змінилися, це стосується принципу роботи та розташування клавіш, виробники все ж таки працюють над різноманітними покращеннями, пов’язаними з поліпшенням ергономіки та розширенням базового функціоналу. Таким чином, клавіатури, які ми використовуємо сьогодні, засновані на дизайні, створеному в 40-х роках минулого століття.

У них є основні чотири підгрупи кнопок:

  1. Клавіші вибору функції – призначення визначається встановленим програмним забезпеченням.
  2. Клавіші введення тексту.
  3. Цифрові клавіші, які дають змогу швидко вводити числові значення.
  4. Клавіші управління – вони використовуються для спрощеного виклику певних функцій комп’ютера, а також задіяні в різних поєднаннях кнопок.

Конструкцiя клавіатури

 Клавіатура має вбудований мікроконтролер і електричні схеми, які разом утворюють елемент, іменований матрицею клавіатури. Таким чином, під кожною клавішею розміщено рухомий контакт, замикаючи який, процесор фіксує ділянку замкненої схеми і розуміє, яку саме кнопку натиснули.

 Конструкція самих клавіш має невелике заглиблення, в якому встановлено довгастий валик. Під час впливу на кнопку, він замикає контакт, а гумовий прошарок повертає елемент у вихідне положення. Замкнутий ланцюг генерує електричний імпульс, який зчитується мікропроцесором. Потім інформація про положення натиснутої клавіші надходить на контролер клавіатури, який зі свого боку передає сигнал в операційну систему. Подальший процес полягає в тому, щоб визначити системою і запущеними додатками, які команди призначені на тій чи іншій клавіші.

*реклама