В умовах карантину в усіх пунктах пропуску ввели ряд обмежень щодо перетину кордону. 

Про це повідомляє пресслужба прикордонників.

Перелік пунктів пропуску через держаний кордон, які функціонують у Волинській області в межах відповідальності Луцького прикордонного загону:

  • «Дольськ-Мохро»,
  • «Доманове-Мокрани»,
  • «Пулемець-Томашівка»,
  • «Ягодин-Дорогуськ».

Прикодонники наголошують, що що міжнародний пункт пропуску «Ягодин» призначений виключно для автомобільного сполучення. Жодного так званого «пішохідного руху» у цьому пункті пропуску не передбачено.

Однак, враховуючи ситуацію, яка склалась з поверненням громадян України додому, польська та українська сторони вирішили дати можливість українським водіям, які здійснюють пасажирські перевезення, прямувати в пункт пропуску «Дорогуськ» та доставляти наших громадян до українського пункту пропуску «Ягодин».

Для цього прикордонники спільно з місцевими органами влади організували роботу щодо виділення транспорту для забезпечення переміщення наших громадян.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ НОВИН ПРО КОРОНАВІРУС В УКРАЇНІ

В середньому за добу водії здійснюють десять таких поїздок. Слід зазначити, що інформація про кількість українців, які накопичуються на суміжній стороні надходить українським прикордонникам від польських колег. Після чого, інформуються перевізники, які здійснюють пасажирські перевезення.

Автобуси почергово забирають українців з пункту пропуску «Дорогуськ» та доставляють їх в пункт пропуску «Ягодин». В подальшому, після проходження температурного скринінгу та паспортного контролю, подорожуючих довозять до найближчої автобусної зупинки, щоб вони мали можливість добратись до місць проживання.

Зазначимо, що лише за останній тиждень через пункт пропуску «Ягодин» в Україну повернулося більше 6 тисяч наших громадян. В середньому за добу прикордонники пропускають від однієї до півтори тисячі українців.