Луцький маркетолог Максим Нікітін підготував низку порад для торгово-розважальних центрів, які допоможуть привабити клієнтів через інтернет.

Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

Текст допису подаємо без змін

***

Поради для торгово-розважальних центрів:

1) Сегментація клієнтів. У вас є різні напрямки: кінотеатр, боулінг, фудкорт і тд. На кожен з напрямків запускайте рекламу окремо і збирайте цих людей у списки.

Ідеально – організувати це все на своєму сайті. Але для того мало його просто адмініструвати. Повинна бути причина, чому людини захочуть ходити на сайт.

Як це зробити? Фейсбук піксель та інстументи від Гугл.

Потім тими списками можна гратися. Наприклад, людям, які приходили на боулінг, показувати більярд. Або, активним на дитячих атракціонах, рекламувати можливість святкування дня народження (ідеально, якщо це налаштувати за тиждень до ДН).

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як рекламуватися в інтернеті: поради від луцького маркетолога

2) Амбасадори. Знайдіть людей, які за плюшки/гроші розкажуть про ваші події, розіграють білети, тощо.

Популярні люди – це добре. Але я б шукав тих, хто хоче бути популярним. Успіх його рекламного посту, це його успіх, його нові підписники.

Пост від людини не включиш в рекламу. Але його шанс стати вірусним кращий в порівнянні з публікацією на бізнес сторінці. Так працюють алгоритми.

3) Месенджери. Кажуть, що Вайбер найпопулярніший, Але я раджу Телеграм. Створіть групу або канал з дозованими публікаціями про акції, події.

Публікувати раджу у суботу зранку, коли діти проснулися і питають батьків, як їх будуть сьогодні розважати. А тут рішення приходить на телефон.

4) ЗМІ. Є бюджет – платіть. Або домовляйтесь з фотографом, головним редактором, журналістом. Ходиш на наші фільми безкоштовно, але пиши про нас відгуки, роби анонси. Корупція 🙂

Всі публікації відслідковуйте. Збирайте людей, які прочитали новину, а потім думайте, що показати в платній рекламі окремій аудиторії.

5) Колектив. Попередьте про те, що прийде багато людей. Без посмішок маркетинг не відбудеться.