Карантин — не завада проведенню капітальних ремонтів у закладах освіти Луцька.

В цьому 23 червня переконалися заступниця міського голови Ірина Чебелюк та радник міського голови Ігор Поліщук, які відвідали 22-гу та 26-ту школи, а також заклад дошкільної освіти №3. Про це повідомляє пресслужба Луцької міської ради.

КЗ “Луцький НВК №26” – один з найбільших освітніх комплексів у місті. За кошти корпорації НЕФКО в школі замінили 270 вікон на сучасні та енергозберігаючі, капітально відремонтували дах та встановили індивідуальний тепловий пункт, а за ресурси міської ради закуплено 17 камер відеоспостереження. Залишилось зробити ремонт фасаду.

“Тут були проблеми з укріпленням будівлі. Їх ми усунули. Зараз будемо намагатися з нашими партнерами з корпорації НЕФКО працювати для того, щоб зробити фасад школи, адже навколо багатоквартирні будинки і навчальний заклад відвідує величезна кількість дітей. Хочеться, щоб вони ходили в комфортну та естетично привабливу школу, яка ще й буде економити енергоресурси для нашого міста”, – розповів Ігор Поліщук.

Тим часом, у школі №22 фасад та харчоблок уже ремонтують, а ІТП встановлено. Для потреб кухарів в їдальні встановлять душ та поставлять нову роздавальну лінію. На черзі — заміна вікон та утеплення даху. За сприятливих погодних умов будівельники повинні встигнути все зробити до 1 вересня.

Також ІТП встановлено й у закладі дошкільної освіти №3. В садочку також відремонтовано спортивну залу та вмонтовано автоматичну протипожежну сигналізацію. Пізніше зроблять ремонт покрівлі та замінять вікна.

“Загалом в місті буде утеплено та відремонтовано 34 громадських будівлі – школи, садочки, музичні школи, художня школа, басейн. Це покращить їх естетичний стан, адже більшість фасадів уже обсипаються. Усі заходи, яких ми вживаємо, дають велику економію коштів на енергоносіях”, – підкреслив радник міського голови Ігор Поліщук.