Шум важкої техніки, гори щебеню та бруківки, а також “хмари” пилу – так у Луцьку ремонтують одну з найбільших прибудинкових територій міста, що об’єднує будинки вулиць Декабристів, 29, 31, Митрополита Андрея Шептицького, 32, 34 та проспекту Відродження, 5.

Об’єкт великий, тому й потребує чималих інвестицій. З міського бюджету на капітальне оновлення двору виділили майже 5 мільйонів гривень. Підрядник працює швидко та якісно. В цьому переконалися перший заступник міського голови Григорій Недопад та радник міського голови Ігор Поліщук, інспектуючи хід ремонтних робіт, які тривають в місті, – пише пресслужба Луцької міської ради.

“Двір був в такому стані, що неможливо було проїхати. Після ремонту все зміниться. Його повністю викладуть тротуарною плиткою, адже в разі аварійної ситуації її можна легко вкласти на місце. Передбачено встановлення контейнерних майданчиків, розширення паркомісць, дитяче та спортивне обладнання, а також LED-освітлення”, – розповів Ігор Поліщук.

Розпочали капітально ремонтували й тротуар на вулиці Глушець від зупинки ринок “Центральний” до повороту на зоопарк. Для комфорту громадян буде встановлено освітлення. Окрім того, дооблаштують додаткові паркомісця.

“З вечора 6 липня ми перекриваємо парковку на Театральному майдані. Тепер вона буде доступна лише навпроти Палацу культури міста. 25 паркомісць облаштують на вулиці Глушець після ремонту тротуару, а також на території колишнього ринку “Центральний”, де демонтована ліва частина”, – зазначив радник міського голови.